English

IPS İstanbul

Türkiye’nin ilk Endüstriyel Baskı Zirvesi 6-7 Mayıs’ta

İFO Fuarcılık tarafından Türkiye’de ilki gerçekleştirilecek olan Industrial Print Summit İstanbul 2015 Endüstriyel Baskı Zirvesi 6-7 Mayıs tarihlerinde WOW İstanbul Convention Center’da düzenlenecek. Zirvede; endüstriyel baskı ve geleceği, analog baskıyla dijital baskının karşılaştırılması, farklı imalat sanayilerine yönelik endüstriyel baskı çözümleri, serigrafi, tampon ve injekt baskıda data ve renk yönetimi, 3D baskı teknolojisinin geldiği son nokta ve kullanım alanları gibi konular, her biri alanlarında uzman uluslararası konfrerans konuşmacıları tarafından yanıt bulacak.

Endüstriyel Baskı Teknolojileri Türkiye’de ilk kez bir zirveye konu oluyor. Moderatörlüğünü, 15 yıldır baskı sektörünün nabzını tutan, bu konuda yüzlerce yazı yazan ve seminerlere katılan Labels & Labeling Dergisi Grup Genel Yayın Yönetmeni Andy Thomas’ın yapacağı zirvede, birbirinden değerli isimler, bilgi ve deneyimlerini paylaşacak.

Endüstriyel Baskı’nın duayen isimleri, söylenmeyeni söyleyecek, az bilinenleri anlatacak!

IPS İstanbul 2015’in ilk gün oturumlarında, ESMA – Avrupa Baskı Üreticileri Derneği CEO’su Peter Buttiens, Industrial Inkjet Ltd.’nin teknoloji direktörü Paddy O’Hara ve Digital Direct Technologies‘in Genel Müdürü Steve Knight konuşacak. 2007 Mart ayından itibaren ESMA – Avrupa Baskı Üreticileri Derneği’nde CEO olarak görev yapan Buttiens, konferansın kendine ayrılan bölümünde “Üretimde Geleneksel Baskı Trendleri” ve “Analog Baskıya Karşı Dijital Baskı” konularında, katılımcıları bilgilendirecek. Programın diğer sunumunda ise sektörde 18 yıllık deneyim sahibi bir isim olan Paddy O’Hara “Kişiye Özel ve Ekonomik Üretim”i anlatacak. Yine sektörün bir başka duayen ismi Steve Knight, günün “Endüstriyel Inkjet Baskıda Data ve Renk Yönetimi” konulu son oturumunda söz alacak.

Endüstriyel Baskı’nın geleceği, zirveye taşınıyor!

Etkinliğin ikinci gününde Xennia Technology Pazarlama Müdürü Tim Phillips “Çevresel Koşullar Altında Mürekkeplerin Performansı”nı anlatırken, Inkjet konferanslarının dünya çapındaki konuşmacısı olarak da tanınan XAAR PLC Pazarlama Direktörü Mark Alexander “Sektörlere Özel Baskı Çözümleri” hakkında bilgi verecek. Özellikle son yıllarda adından çokça söz ettiren 3D baskıya ilişkin yeni gelişmelerin de konu edileceği ikinci gün oturumlarının son bölümünde düzenlenecek panelde ise Endüstriyel Baskı’nın geleceği masaya yatırılacak.

İmalat Sanayinde üst düzey yönetici, fabrika/üretim müdürü, ar-ge/iş geliştirme sorumlusu, ürün müdürü, mühendis, mimar, endüstriyel tasarımcı ya da grafik tasarımcı olarak çalışan, üretim sürecinde baskı ile ilgili konularda karar veren ve yaratıcı ekiplerde görev alan tüm profesyoneller, bu zirvede global endüstriyel baskı trendleri ve son teknolojileri hakkında bilgi sahibi olabilecek, sektördeki yeni fırsatlar ve üretim süreçlerinde baskı teknolojilerinin nasıl kullanılabileceği gibi güncel bilgilerle donanarak, şirketlerinin geleceğinin şekillendirilmesinde söz sahibi olabilecekler.

Türkiye’de ilk kez düzenlenecek olan IPS İstanbul 2015’e katılım, tanıtım olanakları ve zirve programı hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, www.ipsistanbul.com adresini ziyaret edebilir ya da (0212) 275 75 79 numaralı telefondan İFO Fuarcılık ile iletişime geçebilirler.