English

IPS İstanbul

Endüstriyel Baskı’nın geleceği Türkiye’de ilk kez bir zirveye konu oluyor!

Zirvede, alanlarının uluslararası uzmanları, yeni teknolojik gelişmeleri ve çözüm sunumlarını paylaşacak…

Avrasya’nın alanında her yıl düzenlenen en büyük ticari organizasyonu olan Sign İstanbul’un düzenleyicisi İFO Fuarcılık, tekstilden deriye, seramikten cama, mobilyadan zemine, ambalajdan, otomotiv ve medikale kadar yüzlerce imalat sanayindeki üretim aşamalarından birisi olan “Endüstriyel Baskı” konusunu zirveye taşıyor. 6-7 Mayıs tarihlerinde WOW İstanbul Convention Center’da gerçekleştirilecek Industrial Print Summit İstanbul 2015 / Endüstriyel Baskı Zirvesi’nde katılımcılar; serigrafi, tampon (pad), dijital, flekso, inkjet ve 3D baskı ile ilgili tüm teknolojik gelişmelerin yanı sıra, endüstriyel baskının kendi imalat sanayilerine sunduğu olanaklarla tanışma fırsatı bulacak.

İFO Fuarcılık, yine bir ilke imza atarak, hemen her imalat sanayinde sıklıkla kullanılan ancak üzerinde çok konuşulmayan “endüstriyel baskı” konusunda uluslararası bir zirve gerçekleştiriyor. İstanbul’un ev sahipliği yapacağı Industrial Print Summit İstanbul 2015 Endüstriyel Baskı Zirvesi’nde uluslararası uzman konuşmacılar; farklı imalat sanayilerine yönelik özelleştirilmiş endüstriyel baskı çözümleri, dijital baskıyı analog baskıdan ayıran yönler, 3D baskı teknolojisinin kullanım alanları ve bu teknikle yapılabilecekler gibi konularda paylaşımlarda bulunacak. Yalnızca delegelerin izleyebileceği bu konferanslar 2 gün boyunca endüstriyel baskı konusunu derinlemesine bir şekilde ele alacak.

Zirve’de delegelerin katılacağı konferansların yanı sıra ücretsiz izlenebilecek çözüm sunumları da yer alacak.

Industrial Print Summit İstanbul 2015, Endüstriyel Baskı Zirvesi programı kapsamında katılımcılar, endüstriyel baskı teknolojileri tedarik eden firmaların farklı sektörler için ürettikleri çözümleri ve sistem sunumlarını 2 gün boyunca düzenlenecek 6 ayrı oturumda ücretsiz olarak izleyebilecek.

Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek olan zirve, özellikle tüm imalat sanayilerinde üst düzey yöneticiler, fabrika veya üretim müdürleri, mühendis, mimar, endüstriyel tasarımcı ve grafik tasarımcıları ile üretim aşamasında baskı ile ilgili konularda karar verici profesyonellerin 2015 yılı içinde mutlaka takip etmesi gereken etkinlikler içinde yer alıyor.

Industrial Print Summit İstanbul 2015, Endüstriyel Baskı Zirvesi’ne delege olarak katılmak ve tanıtım olanakları hakkında detaylı bilgi almak için www.ipsistanbul.com adresini ziyaret edebilir, (0212) 275 75 79 numaralı telefonu arayabilirsiniz.